KARADENİZ EREĞLİ HALI YIKAMA | TOKGÖZ HALI YIKAMA
Cep&Whatsapp
Cep & Whatsapp
0545 225 06 77
Ana Sayfa   Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde Koltuk Yıkama

08 Mayıs 2019 Çarşamba
4120

Öncelikle belirtmek isteriz ki koltuk yıkama uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Doğrusu her iş de uzmanlık gerekir ama halı yıkama iş bölümleri içinde en çok uzmanlık ve titizlik isteyen iş koltuk yıkama işidir. Çünkü koltuk ve kanepelerimiz hem çok çabuk kirlenir hem de koltuk üzerindeki kir ve lekeler zamanla koltuğun içine girer. Koltuğun yüzünü sökme imkanı olmadığı için dışardan yapılacak bir temizlikle hem koltuğun yüzü hem içi temizlenmelidir. Bu sebeple bir çok ev hanımı koltukların üzerine ayrıca koltuk örtüsü alarak kullandıkları için koltuğun kendisinin kirlenmesi engellenmiş olur. Ancak her ne kadar tecrübeli annelerimiz ablalarımız koltuk üzerine örtü serip kullansalar da koltuklar yine de kirlenir ve lekelenir. Peki bu durumda ne yapmalı. Endişe etmeye gerek yok. Firma olarak uzman personelimiz ile emrinizdeyiz. Bir telefonunuz yeterli.

 

Evinize gelen personelimiz koltuk yıkama için özel üretilmiş kimyasallar ve solventler ile emiş gücü yüksek endüstriyel koltuk yıkama makinası kullanılarak koltuklarınız yerinde yıkanacaktır. Tam bir temizlik sağlanıncaya kadar devam eden bu işlem koltuk ve kanepenin gerçek anlamda temizlenmesini sağlayacağı için gönlünüz rahat olsun. Koltuk ve kanepeler bu işlemden sonra hem uzun süre temiz kalacak hem de çok çabuk kuruyacağı için hemen kullanılabilecektir. Unutmayın özensiz yapılan koltuk yıkama işlemi koltuğu temizlemez aksine kirleri koltuk içine depolayacağı için zamanla koltuk ve kanepeleriniz sağlığınızı tehdit eder hale gelecektir. Zamanla bu kirler daha çok birikecek ve koltuk ve kanepeleriniz aynı zamanda kötü bir koku yaymaya başlayacaktır. Temizlik her şeyden önce gelir hem sağlığımız hem de mutluluğumuz için.

 

Halı yıkama hizmetinin yanında yerinde koltuk yıkama hizmeti de veren firmamız daima size hizmet etmek için elinden gelenin en iyisini yapmayı hedeflemektedir. Temiz ve sağlıklı günler dileriz...